Синхронна торгівля

Отримуйте прибуток від операцій на валютному ринку, не торгуючи самостійно!

Що таке «Синхронна торгівля»?

Для інвестора

«Синхронна торгівля» — це можливість отримувати дохід, використовуючи знання і досвід майстрів трейдингу — клієнтів і партнерів TeleTrade. В рамках «Синхронної торгівлі» вам не обов'язково торгувати самостійно, ви можете отримати дохід, копіюючи угоди обраних вами трейдерів. Тому «Синхронна торгівля» не вимагає спеціальної освіти і навичок, а витрати часу при такому типі керування рахунком невеликі. Копіювання угод відбувається в автоматичному режимі. Таким чином, ви позбавлені від необхідності приймати рішення по кожній угоді. Однак ви в будь-який момент можете зупинити торгівлю. Тому ви зберігаєте контроль над своїми грошима.

Для трейдера

«Синхронна торгівля» — це можливість отримувати комісійну винагороду за копіювання інвесторами угод з його рахунку. Чим вища позиція трейдера в Рейтингу, тим вищий ліміт інвесторів, що можуть підключитися до нього, і, як наслідок, більший потенційний комісійний дохід.

Безкоштовно
Стати інвестором
Оберіть трейдера
Виберіть прибутковість
Період
Безкоштовно
Стати інвестором
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок