Для Mac OS

Для установки на Mac OS ми рекомендуємо скористатися вільно поширюваною розробкою PlayOnMac.

Завантажити PlayOnMac з офіційного сайту

PlayOnMac — це програмне забезпечення на основі Wine, що дозволяє легко встановлювати Windows-додатки в системі Mac OS.

Клієнтський термінал може бути встановлений і використаний на комп'ютерах з операційною системою Mac OS за допомогою Wine. Wine — це вільне програмне забезпечення, що дозволяє користувачам Unix-подібних систем запускати додатки, розроблені для використання в системах Microsoft Windows. Між іншим, існує і версія Wine для Mac OS.

Wine не є абсолютно стабільним продуктом. Це означає, що не всі функції додатка, який ви запускаєте, можуть працювати належним чином.

Встановлення PlayOnMac

Ооперації за допомогою даних програм здійснюється на свій страх і ризик. Ознайомтеся з можливостями і функціями цих додатків перш, ніж починати здійснювати операції. Якщо у вас недостатньо досвіду, то спочатку випробуйте термінал на демо-акаунті.

Отримати
консультацію
Не более 1000 символов
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок