Для Mac OS

Для установки на Mac OS ми рекомендуємо скористатися вільно поширюваною розробкою PlayOnMac.

Завантажити PlayOnMac з офіційного сайту

PlayOnMac — це програмне забезпечення на основі Wine, що дозволяє легко встановлювати Windows-додатки в системі Mac OS.

Клієнтський термінал може бути встановлений і використаний на комп'ютерах з операційною системою Mac OS за допомогою Wine. Wine — це вільне програмне забезпечення, що дозволяє користувачам Unix-подібних систем запускати додатки, розроблені для використання в системах Microsoft Windows. Між іншим, існує і версія Wine для Mac OS.

Wine не є абсолютно стабільним продуктом. Це означає, що не всі функції додатка, який ви запускаєте, можуть працювати належним чином.

Встановлення PlayOnMac

Установка PlayOnMac. Крок 1
Щоб встановити PlayOnMac, відкрийте офіційний сайт продукту, перейдіть в розділ Downloads і пройдіть за посиланням завантаження останньої версії.
Установка PlayOnMac. Крок 2
Після того, як інсталяційний DMG-пакет буде завантажений, запустіть його з розділу Downloads вашої системи.
Установка PlayOnMac. Крок 3
Після цього з'явиться вікно першого запуску PlayOnMac. Після натискання кнопки "Далі" установник почне перевірку і установку різних компонентів, необхідних для роботи.
Установка PlayOnMac. Крок 4
Першим з необхідних для роботи компонентів є XQuartz. Це програмний засіб для використання віконної системи X Window System в Mac OS. X Window System забезпечує стандартні інструменти та протоколи для побудови графічного інтерфейсу користувача в UNIX-подібних ОС.
Установка PlayOnMac. Крок 5
Якщо у вас вже встановлений XQuartz або ви хочете самостійно встановити його пізніше, виберіть пункт "Do not install XQuartz for the moment" або "I've downloaded file by myself" відповідно. Установка XQuartz відбувається в кілька етапів. На перших етапах необхідно прочитати важливу інформацію (Read Me) і погодитися з умовами ліцензії.
Установка PlayOnMac. Крок 6
Перед початком встановлення система безпеки Mac OS вимагатиме вказати пароль до вашого облікового запису.
Установка PlayOnMac. Крок 7
Дочекайтеся закінчення установки. Щоб зміни вступили в силу, необхідно перезавантажити комп'ютер.
Установка PlayOnMac. Крок 8
Після перезавантаження системи, знову запустіть PlayOnMac з інсталяційного файлу в папці Downloads. Вас знову вітатиме вікно першого запуску. На цей раз інсталятор запропонує встановити шрифти MS Windows, які також необхідні для коректної роботи.
Установка PlayOnMac. Крок 9
Погодьтеся з умовами ліцензійної угоди і дочекайтеся закінчення установки. Після цього PlayOnMac готовий до використання, ви побачите його головне вікно.
Оновлення Wine. Крок 1
Щоб оновити Wine до останньої версії, відкрийте верхнє меню PlayOnMac і виберіть команду Manage Wine Versions.
Оновлення Wine. Крок 2
Після цього буде відкрито вікно з доступними для встановлення версіями Wine. Виберіть останню версію.
Оновлення Wine. Крок 3
Перемістіть останню версію Wine в праву частину вікна. Після цього почнеться процес установки. Після закінчення установки нова версія Wine з'явиться в лівій частині вікна PlayOnMac wine versions manager. Після цього можна закрити це вікно і почати до установки торгового терміналу.
Установка терміналу. Крок 1
Для установки терміналу скачайте інсталятор «MetaTrader». Після закінчення завантаження запустіть інсталяційний файл. Він буде автоматично відкритий за допомогою PlayOnMac.
Установка терміналу. Крок 2
Після цього буде запущений стандартний процес установки терміналу, пройдіть всі його етапи.
Установка терміналу. Крок 3
Після закінчення установки PlayOnMac запропонує вам створити ярлики для компонентів терміналу - самого клієнтського терміналу, редактора коду MetaEditor і MetaTester.
Установка терміналу. Крок 4
Після створення необхідних ярликів можна починати роботу з торговим терміналом. Для запуску двічі клікніть на ньому у вікні PlayOnMac.
/

Ооперації за допомогою даних програм здійснюється на свій страх і ризик. Ознайомтеся з можливостями і функціями цих додатків перш, ніж починати здійснювати операції. Якщо у вас недостатньо досвіду, то спочатку випробуйте термінал на демо-акаунті.

Отримати
консультацію
Не более 1000 символов
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок