Навчання Форекс

Навчіться заробляти на змінах курсів валют і ваше життя ніколи не буде колишнім!

Практичні знання
Будь-який рівень складності
В офісі або онлайн
Викладачі-експерти
Записатися
на навчання
Менеджер зв'яжеться з вами, щоб докладно розповісти про деталі навчання і відповісти на всі ваші запитання.

Навчання трейдингу в TeleTrade

Навчальні курси в TeleTrade ведуть визнані експерти в галузі фінансів, які починали свій шлях з нуля і стали успішними трейдерами. Завдяки власному досвіду торгівлі на валютному ринку наші викладачі допоможуть вам навчитися з легкістю приймати самостійні рішення і відкривати тільки прибуткові угоди на Форекс.

Наші методики викладання — це не просто комплексний погляд на роботу трейдера і передові методи аналізу даних. Це розбір кожного графіка, показника і фігури на практиці в умовах поточної ринкової ситуації!

Ви знайомі з Форекс?

Я не вмію торгувати на Форекс, але дуже хочу навчитися!

 

Я вмію торгувати на Форекс, але відчуваю, що мені не вистачає знань :(

Виберіть свій варіант навчання

Зробіть перший крок на шляху до успіху!

Для новачків
Базові курси
Базові курси TeleTrade розроблені спеціально для тих, хто тільки починає своє знайомство з валютним ринком. Вони допоможуть вам розібратися в тому, як відкривати і закривати позиції, користуватися найпопулярнішою в світі торговою платформою MetaTrader і прогнозувати рух курсів валют. Також наші викладачі розкажуть вам про значущість психології і дисципліни в професії трейдера.
Для досвідчених трейдерів
Поглиблені курси навчання
Поглиблені курси TeleTrade розраховані на тих трейдерів, які вже мають досвід торгівлі і хочуть підвищити ефективність своєї роботи на валютному ринку. Ви познайомитеся з передовими методиками аналізу даних, відкриєте для себе нові можливості торгових платформ і навчитеся безпомилково визначати відповідний момент для відкриття вдалої угоди.

Ви можете вибрати будь-який із способів навчання:

В офісі
Один з найефективніших способів навчання. Приходьте в будь-який офіс TeleTrade, де ви зможете напряму поспілкуватися з викладачем і поділитися своїми ідеями з однодумцями.
Онлайн
Ви самі вибираєте зручний час і місце навчання. Все, що вам потрібно, — це будь-який пристрій з виходом в інтернет. Отримуйте весь обсяг знань, доступний в рамках очних курсів, з будь-якої точки світу!
В групі
Ви зможете відчути командний дух і одночасно з цим зануритись в атмосферу здорового суперництва. Діліться своїми враженнями й успіхами з майбутніми колегами по цеху!
Індивідуально
Особистий викладач приділить час тільки вам, не відволікаючись на інших слухачів. Ви зможете поставити будь-які питання, що цікавлять вас, і самостійно підібрати графік занять.
Записатись
на навчання
Бронювання місця вас ні до чого не зобов'язує. Після реєстрації менеджер зателефонує вам, щоб уточнити деталі навчання.
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок