Термінологія

 • Інвестор
  Клієнт компанії, який зареєстрував свій торговий рахунок в сервісі «TeleTrade Invest» як рахунок інвестора, щоб мати можливість копіювати торгові операції обраного ним трейдера на свій торговий рахунок.
 • Трейдер
  Клієнт компаній TeleTrade, який зареєстрував свій торговий рахунок в сервісі «TeleTrade Invest» як рахунок трейдера. Трейдер не здійснює довірчого управління коштами інвесторів, а лише є провайдером торгових операцій, які копіюються на приєднані до трейдера торгових рахунків інвесторів.
 • Провайдер торгових операцій
  Торговий рахунок, з якого копіюються торгові операції на інші торгівельні рахунки, приєднані до даного торгового рахунку сервісу «TeleTrade Invest».
 • Непублічний рахунок трейдера
  Рахунок трейдера, який не опублікований на сайтах компанії.
 • Публічний рахунок трейдера
  Рахунок трейдера, який доданий до рейтингу трейдерів і видно всім клієнтам на сайтах компанії.
 • Контракт трейдера
  Унікальний персоніфікований код трейдера в сервісі «TeleTrade Invest», що включає в себе оферту трейдера. Використовуючи контракт трейдера, інвестор інвестує з відповідним Трейдером.
 • Оферта трейдера
  Пропозиція потенційним інвесторам приєднати свої торгові рахунки до рахунку трейдера на встановлених ним умовах
 • Комісія трейдера
  Комісія, встановлена трейдером, відповідно до якої розраховуються комісії за прибуткові копійовані торгові угоди і взаєморозрахунки між трейдером і його інвесторами.
 • Звітний період
  Часовий інтервал (з моменту початку взаємодії інвестора і трейдера або з дати останнього взаєморозрахунку між інвестором і трейдером), після закінчення якого між інвестором і трейдером відбувається взаєморозрахунок. Періодичний взаєморозрахунок проводиться в останню неділю місяця.
 • Реплікація (копіювання) торгових операцій
  Копіювання торгових операцій з торгового рахунку трейдера на відповідний торгівельний рахунок інвестора.
 • Коефіцієнт реплікації угод

  Коефіцієнт копіювання торгових операцій з рахунку трейдера на рахунок інвестора, який встановлюється інвестором в момент приєднання рахунку інвестора до рахунку трейдера.

  Комісія за операцію розраховується виходячи з фінансового результату угоди відразу після її закриття незалежно від того, під чиїм керівництвом знаходився ордер. Комісія списується з рахунку інвестора балансової операцією з коментарем виду: «cmsn lock for re. # Тікет ордера інвестора » і резервується на спеціальному буферному рахунку до моменту проведення взаєморозрахунку між інвестором і трейдером.

 • Взаєморозрахунок
  Процедура розподілу накопиченої комісії трейдера між торговими рахунками інвестора і трейдера.
 • Повернення комісії інвестору
  Варахування на торговий рахунок інвестора частини накопиченої комісії трейдера під час проведення взаєморозрахунку. Повернення комісії інвестору нараховується балансової операцією на торговий рахунок інвестора з коментарем виду: «cmsn return from номер рахунку трейдера».
 • Винагорода трейдера
  Варахування на торговий рахунок трейдера частини накопиченої комісії трейдера під час взаєморозрахунку. Винагорода трейдера з урахуванням комісії компанії зараховується балансової операцією на торговий рахунок трейдера з коментарем виду: «cmsn from номер рахунку інвестора».
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок