Синхронна торгівля

Отримуйте прибуток від операцій на валютному ринку, не торгуючи самостійно!

ЯК ПОЧАТИ КОПІЮВАТИ УГОДИ УСПІШНИХ ТРЕЙДЕРІВ?

НАСАМПЕРЕД НЕОБХІДНО ВІДКРИТИ ТОРГОВИЙ РАХУНОК В TELETRADE

Зробити це можна в Особистому кабінеті. Поповнити рахунок можна банківським переказом або за допомогою однієї з платіжних систем (перелік платіжних систем, з якими співпрацює ГК TeleTrade, представлений в Особистому кабінеті).

В Особистому кабінеті у відповідному полі пошуку необхідно ввести номер контракту обраного трейдера і натиснути кнопку «підключити». Система автоматично почне копіювання угод з торгового рахунку обраного трейдера на торговий рахунок інвестора.

У СИНХРОННІЙ ТОРГІВЛІ МОЖНА КОПІЮВАТИ УГОДИ КІЛЬКОХ ТРЕЙДЕРІВ

Це зменшує ризик втрат через локальну невдачу, і дозволяє підвищити загальну прибутковість вкладень. Інвестор може комбінувати результати торгівлі декількох трейдерів з різними стратегіями і рівнем прибутковості, що зробить його фінансовий результат більш стабільним. Крім того, копіювання угод відразу декількох трейдерів знижує втрати від можливої невдачі одного з них.

Для копіювання рахунків декількох трейдерів потрібно відкрити кілька торгових рахунків (за принципом «один рахунок — один трейдер»). Такий підхід дозволяє зберегти «чистоту» оцінки ефективності інвестиційної стратегії кожного трейдера.

Відкриття нового торгового рахунку здійснюється також в Особистому кабінеті і займає мінімум часу. Поповнювати рахунки можна через торговий термінал або в Особистому кабінеті, перекладаючи гроші з рахунку на рахунок в будь-який зручний момент. Якщо інвестор помічає недоліки в роботі одного з трейдерів, він завжди може перерахувати кошти з рахунку, на якому копіюються його угоди, на той рахунок, де копіюються угоди більш ефективного трейдера, або на рахунок, де він торгує самостійно.

Безкоштовно
Поставити
запитання
Не более 1000 символов

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Для інвестора. Для роботи необхідно використовувати два місця: Особистий кабінет і сайт

  • Зареєструватися.
  • Відкрити рахунок.
  • Завантажити торговий термінал.
  • Вибрати тип рахунку (Standart/Professional).
  • Вирішити, на яку суму поповнити рахунок. VIP-клієнти TeleTrade мають право змінювати відсоток копіювання (див. «Чому вигідно бути VIP-клієнтом»).
  • Поповнити рахунок.
  • Вибрати синхронне керування рахунком («Синхронна торгівля»).
  • Підключити копіювання угод з рахунку обраного трейдера (контракту).
  • Вибрати трейдера в Рейтингу
Безкоштовно
Поставити
запитання
Не более 1000 символов
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок