Торгові платформи

Використовуйте для торгівлі на фінансових ринках сучасні рішення компанії TeleTrade.

Компанія TeleTrade надає своїм клієнтам доступ до фінансових ринків на базі найпопулярнішої торгової платформи в світі. MetaTrader поєднує в собі новітні досягнення IT-індустрії, зручність використання і надійну систему безпеки.

Переваги торгових платформ MetaTrader

Простий і зручний інтерфейс
Низьке споживання ресурсів пристрою
Надійна система шифрування даних
Висока швидкість укладання угод
Гнучке налаштування параметрів торгівлі
Вбудовані торгові сервіси

Завдяки сучасним рішенням, що використовуються в торговій платформі MetaTrader, ви можете отримувати прибуток від торгівлі на фінансових ринках з будь-якої точки світу. При цьому не важливо, яким пристроєм ви користуєтеся, потрібен тільки доступ в Інтернет!

Відкрити
торговий рахунок

Виберіть операційну систему

Веб-термінал
Відкрийте безпосередньо в браузері торговий термінал з повним функціоналом MetaTrader 4.
Для Windows
Встановіть відповідну версію торгового терміналу на будь-який пристрій з ОС Windows.
Для Mac OS
Встановіть торговий термінал MetaTrader 4 на будь-який пристрій з Mac OS.
Для Android
Встановіть відповідну версію торгового терміналу на будь-який пристрій з ОС Android.
Відкрити
торговий рахунок
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок