Навчання онлайн

Найзручніший спосіб отримання знань про торгівлю на ринку Форекс для будь-якого рівня підготовки.

Онлайн-навчання в TeleTrade дає вам можливість:

 • самостійно скласти свій графік занять;
 • пройти навчання з будь-якої точки світу;
 • поєднати роботу і онлайн-навчання;
 • вибрати навчальний курс будь-якого рівня складності;
 • отримати унікальні знання без додаткових витрат;
 • навчатися у кращих викладачів з трейдингу.
В будь-який час
В будь-якому місці
Безкоштовний рахунок
Записатися
на навчання
Менеджер зв'яжеться з вами, щоб докладно розповісти про деталі навчання і відповісти на всі ваші запитання.

Ви навчитеся використовувати:

 • Інструменти і графіки
 • Свічковий аналіз
 • Графічний аналіз
 • Трендові індикатори
 • Осцилятори
 • Фундаментальний аналіз
 • Маніменеджмент
 • І багато іншого

Як проходить онлайн-навчання в TeleTrade?

Запишіться на онлайн-навчання і отримаєте доступ до унікальних відеоматеріалів, розроблених експертами компанії TeleTrade. Ви зможете вибрати будь-який навчальний курс, виходячи зі своєї початкової підготовки. На додаток до відеоуроку вам будуть запропоновані авторські навчальні матеріали, які допоможуть розібратися в специфіці ринку Форекс.

Для новачків
Базові курси
У відеоуроках базових курсів зібрана вся необхідна інформація, що дозволяє самостійно торгувати на ринку Форекс. Ви дізнаєтеся, як користуватися торговим терміналом, проводити аналіз ринку, управляти своїми коштами і контролювати свої емоції.
Для досвідчених трейдерів
Поглиблені курси
Проходження поглиблених курсів покликане підвищити ефективність роботи трейдерів на ринку Форекс. Ви зможете скористатися персональними консультаціями викладачів TeleTrade, які допоможуть проаналізувати ваші угоди і розробити свою власну торговельну стратегію.

Ваші помічники в онлайн-навчанні:

Відеоуроки
Колекція унікальних відеоматеріалів для самостійного вивчення ринку Форекс. Доступна мова викладу і чітка послідовність уроків допоможуть вам швидко і легко засвоїти всю необхідну інформацію.
Консультації
Персональні консультації менеджера партнерської мережі TeleTrade для вирішення оперативних питань. Протягом всього періоду навчання вас буде супроводжувати особистий консультант, який забезпечить вам всебічну підтримку і якісний сервіс.
Демо-рахунок
Безкоштовний навчальний рахунок для відпрацювання отриманих знань. Безпосередньо в ході навчання ви можете застосовувати нові навички на практиці без страху зробити помилку — всі ваші угоди будуть здійснюватися з використанням віртуальних коштів.
Навчальні матеріали
Додаткові авторські матеріали для закріплення знань. Ви отримаєте спеціальні методичні посібники з наочним відображенням графіків, формул і схем, щоб найважливіша інформація про ринок Форекс завжди була у вас під рукою.
Записатися
на навчання
Менеджер зв'яжеться з вами, щоб докладно розповісти про деталі навчання і відповісти на всі ваші запитання.
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок