Програми лояльності

Отримайте можливість торгувати на фінансових ринках на особливих умовах.

Умови нарахування бонуса:

1. Зняття коштів з торгового рахунку не повинно здійснюватись протягом розрахункового місяця.
2. Відсотки не нараховуються за той місяць, в якому був відкритий торговий рахунок.
3. Повинні бути виконані умови по торговій активності:
  • Обіг по торговим операціям на кожну $1 000 (з урахуванням відкритих позицій), що знаходяться на початок місяця на торговому рахунку, повинен скласти не менше 4 лотів протягом розрахункового місяця.
  • У розрахунку обігу беруть участь тільки закриті угоди, здійснені з інструментами категорії FOREX і CFD на метали. Угоди повинні відповідати таким умовам:
    • Тривалість угоди повинна бути не менше 2-х хвилин (120 секунд)
    • Різниця між ціною відкриття і ціною закриття угоди повинна становити не менше 0,05% від ціни відкриття (еквівалентно ~ 0,0005 пункту по EUR/USD)

Приклад розрахунку бонуса:

Припустимо, на початок розрахункового періоду на вашому торговому рахунку є $2 000 власних коштів і $2 000 бонусних коштів. Тоді для отримання в кінці місяця бонуса за програмою «Бонус 24%» ваш торговий обіг повинен складати:

4 лота х 2 1 + 4 лота х 2 2 = не менше 16 лотів протягом розрахункового місяця

1 За кожну $1 000 власних коштів 2 За кожну $1 000 бонусних коштів

Якщо протягом розрахункового місяця ви заробили $1 000, то ваша база для розрахунку бонуса буде дорівнювати:

$2 000 власних коштів + $1 000 зароблених коштів = $3 000

В цьому випадку, якщо ви виконаєте умови по торговій активності, на початку місяця, наступного за розрахунковим, вам буде нараховано:

$3 000 : 100% x 2% = $60

Отримайте бонус
просто зараз!
Отримайте бонус
просто зараз!
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок