«Синхронна торгівля»
— сервіс, що дає можливість отримувати додатковий дохід від трейдингу за рахунок комісійної винагороди інвесторів проекту.

ЩОБ СТАТИ ТРЕЙДЕРОМ, НЕОБХІДНО:
  • Відкрити торговий рахунок в компанії TeleTrade.
  • В Особистому кабінеті в розділі «Синхронна торгівля» приєднатися до проекту в якості трейдера, погодившись з умовами відповідних регламентуючих документів.
  • Заповнити профіль трейдера і профіль рахунку: описати досвід роботи на фінансових ринках, торгову стратегію і тактику, а також вказати будь-яку іншу інформацію, яка може виявитися корисною інвестору.
  • Успішно торгувати, постійно підтримуючи високу позицію в рейтингу і, відповідно, залучаючи більшу кількість інвесторів.
Безкоштовно
Поставити
запитання
Не более 1000 символов

УМОВИ ДЛЯ РАХУНКУ ТРЕЙДЕРА

Мінімальна сума власних коштів на балансі рахунку Трейдера
100 USD /100 EUR

Максимальна кредитне плече
1:100

Доступні інструменти
Forex, Метали, Індекси, Сировина, Енергоресурси

Обмеження торгівлі
На торговому рахунку Трейдера неможливе закриття протилежним ордером. Угоди, які були відкриті менше 60 секунд, можуть бути виключені з процесу реплікації.

Комісія Трейдера
Від 1% до 50%

Комісія компанії за використання сервісу
40% від винагороди Трейдера.

День нарахування комісії Трейдеру
Кожна остання неділя місяця, з 00:00 до 23:59 за часом сервера.

Безкоштовно
Поставити
запитання
Не более 1000 символов
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок