Криптовалютний рахунок

Не чекайте, поки криптовалюти виростуть в ціні — заробляйте на них вже зараз!

Компанія TeleTrade пропонує своїм клієнтам криптовалютні рахунки для доступу до фінансових ринків. Отримайте можливість заробляти біткоїни 24 години на добу з будь-якої точки земної кулі!

Що це таке

Криптовалютний рахунок — це ваша можливість використовувати електронні гроші для отримання прибутку прямо зараз, а не чекати моменту, коли вони виростуть в ціні. Ви можете поповнювати свій рахунок і виводити кошти відразу в біткоїнах без додаткових конвертацій. При цьому вам доступні ті ж умови торгівлі, які діють на рахунках Standard і Professional.

Криптовалютний рахунок в цифрах

1 μBTC Одиниця торгового рахунку
1:500 Максимальне кредитне плече
>100 Доступні торгові інструменти
Відкрийте криптовалютний рахунок зараз!

Як це працює

1Ви відкриваєте
криптовалютний рахунок
2Поповнюєте рахунок через
свій bitcoin-гаманець
3Торгуєте на фінансових
ринках або інвестуєте
кошти
4Виводите прибуток в
біткоїнах на свій
bitcoin-гаманець!
Відкрийте криптовалютний рахунок зараз!
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок