Демо-рахунок

Торгуйте на фінансових ринках без страху зробити помилку.

Демо-рахунок — це ваша можливість навчитися отримувати реальний прибуток від торгівлі на фінансових ринках. Ви зможете освоїти найпопулярніший в світі торговий термінал і підготуватися до роботи на Форекс психологічно. При цьому всі ваші угоди будуть здійснюватися з використанням віртуальних коштів, тому вам не потрібно боятися зробити помилку. Відкрийте демо-рахунок в TeleTrade і отримаєте цілий набір навичок, який дозволить вам обдумано торгувати на реальному рахунку!

Демо-рахунок
в TeleTrade — це:

Необмежений віртуальний депозит
Понад 100 торгових інструментів
Трейдинг без внесення коштів на рахунок
Безкоштовне відкриття та ведення демо-рахунку
Повний функціонал торгового терміналу
Котирування в режимі реального часу
Відкрийте
демо-рахунок
на будь-яку суму

Вчіться заробляти на будь-якому торговому інструменті!

Валюти
Криптовалюти
Метали
Сировини
Індекси
Акції

З демо-рахунком від TeleTrade ви зможете:

Отримати практичні навички роботи на фінансових ринках
Сформувати свою власну торгову стратегію
Підготуватися до торгівлі на реальному рахунку психологічно

Поєднайте відкриття демо-рахунка з навчанням на курсах TeleTrade

Пройдіть навчання на безкоштовних базових курсах від TeleTrade для успішного знайомства з фінансовими ринками. Наші викладачі поділяться з вами досвідом роботи на Форекс і допоможуть навчитися здійснювати тільки прибуткові угоди.

Відкрийте
демо-рахунок
на будь-яку суму
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок