Трейдер
Smart Money Центовый счет
Ризик
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
  • Період
Вид графіка
Волатильність добової прибутковості
За весь час
1.99%
За 14 днів
0.84%
Просадка
Поточна просадка
0%
Максимальна просадка
19.7%
Доходність
Максимальний денний прибуток
16.21%
Середній денний прибуток
1.09%
Збитки
Максимальний денний збиток
8.8%
Середній денний збиток
0.76%
Фактор відновлення
11.14
Коефіцієнт Шарпа
110.03
Основна інформація
Номер контракту
SPA-26541053
Тип рахунку
NDD Cent
Комісія трейдера
30%
Trading tactics

Используется алгоритмическая торговля. Уникальный торговый алгоритм созданный в 2020 году. Данный алгоритм разработан давно и оптимизировался на протяжении двух лет. С момента открытия алгоритм не менялся. Советник ловит движение при всплеске волатильности, поскольку данный показатель, на наш взгляд, является наиболее информативным. Дополнительные фильтры помогают отсечь лишние сделки. Основная масса сделок совершается в трендовых движениях и амплитудных боковиках. Algorithmic trading is used. A unique trading algorithm created in 2020.This algorithm has been developed for a long time and has been optimized for two years. The algorithm hasn't changed since it was opened. The expert Advisor catches movement when there is a surge in volatility, since this indicator, in our opinion, is the most informative. Additional filters help you cut off unnecessary transactions. The bulk of transactions are made in a trending movement and the amplitude of the laterals. Важно !!!!Работа ведется на центововом счете. Для соблюдения мани менеджмента рекомендуемаяминимальная сумма для подключения 300$ Important !!!!The work is carried out on a cent account. To comply with money management, the recommended minimum amount for activation is$300

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок