Про компанію

ГК TeleTrade

TeleTrade надає інвесторам у всьому світі послуги на міжнародному фінансовому ринку, що включають доступ до торгівлі широким спектром різних фінансових інструментів.

Група компаній TeleTrade здійснює діяльність на фінансових ринках більше 20 років, піклуючись про регулярне підвищення якості послуг, що надаються. Діяльність компанії неодноразово відзначалася різними нагородами та призами, що дає їй можливість займати високі позиції в рейтингу компаній, що надають послуги для роботи на фінансових ринках на території країн Європи, Азії, Америки.

Мета компанії TeleTrade в сфері освіти — надати знання і професійні навички, необхідні для ефективної торговельної діяльності на фінансових ринках. Експерти компанії діляться своїми знаннями про фінансові ринки за допомогою засобів масової інформації, а також організовують різноманітні тренінги та семінари для клієнтів компанії і студентів фінансових спеціальностей провідних вишів.

Соціальна відповідальність

ГК TeleTrade приділяє велику увагу реалізації різних соціальних проектів. Зокрема таких, що спрямовані на надання підтримки тим, хто будуватиме своє майбутнє і майбутнє країни: дітям і талановитій молоді.

ГК TeleTrade прагне до зростання і розвитку. Пропонуємо вам приєднатися до нашого бізнесу і отримувати прибуток разом з нами. Ми пропонуємо наступні форми співпраці: представляючий брокер; франчайзинг.

Прес-центр

ГК TeleTrade дотримується політики відкритості і максимально доброзичливих відносин із засобами масової інформації. В цьому розділі ви знайдете всю необхідну інформацію про компанію: прес-кіт, контакти спікерів і публікації про діяльність ГК TeleTrade.

Робота в TeleTrade

ГК TeleTrade є одним з найбільших роботодавців на фінансових ринках. Компанія прагне створювати комфортні умови для роботи своїх співробітників. Саме тому ГК TeleTrade є володарем двох престижних нагород за свою кадрову політику: «Роботодавець року на фінансовому ринку» і «За створення робочих місць».

ГК TeleTrade надає клієнтам такі послуги: доступ до торгівлі на фінансових ринках, консультаційні послуги, консультування з питань інвестицій та управління активами, навчання торгівлі на фінансових ринках, аналітика і новини.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок