ЗМІ про нас

4 травня 2022
Україна

Розповідаємо, які варіанти пропонують буковельські готельєри, та скільки за це доведеться віддати

Шукали ми житло для двох осіб на місяць (з 9 травня по 8 червня). Загалом таких варіантів на Booking.com станом на 4 травня було 60. Ціни, розташування та інші характеристики готелів доволі різноманітні.

28 квітня 2022
Україна

Розповідаємо, яких цін очікувати у травні, і які товари в Україні подорожчають найбільше

Українцям варто очікувати подорожання, але не на все.

З початку воєнного стану деякі товари в Україні значно зросли в ціні. Наприклад, це стосується пального чи продуктів. Дещо поки залишається на тому ж рівні, що й на початку лютого.

28 квітня 2022
Україна

До відбудови зруйнованих українських міст підходитимуть комплексно, користуючись відповідною процедурою

Рішення щодо зносу будинку ухвалюють після детального обстеження.

Одним із українських міст, яке постраждало від навали російської армії, є Ірпінь, інфраструктура та велика кількість житлових будинків якого зруйновані вщент. Тут постає питання: як влада збирається це відбудовувати?

22 квітня 2022
Україна

Вартість оренди житла в Києві зараз вдвічі менша, ніж до війни, однак після все може змінитися.

Після початку війни на території України вартість оренди житла в Києві впала на 40-50%. Якщо раніше квартира з відповідними параметрами коштувала 10 тис. грн, то зараз за таку ж доведеться віддати 5-6 тис. грн.

17 квітня 2022
Україна

Загалом програма відновлення України передбачає забезпечення житлом усіх, хто цього потребує

Насамперед програма відновлення України передбачає забезпечення житлом тих, хто втратив свій будинок через війну. Пройде вона в кілька етапів і триватиме й після завершення війни.

6 квітня 2022
Україна

Розповідаємо, за що українці можуть не сплачувати податки через війну з Росією

На час воєнного стану в Україні для громадян скасовано податок на нерухомість.


28 березня 2022
Україна

Після місяця війни Росії та України ніхто не міг припустити, що такі дії продовжаться

Незважаючи на те, що Росія вже більше місяця воює з Україною на нашій землі, на полицях наших магазинів досі продаються товари, виготовлені в країні агресоре. Ми вимагаємо, щоб іноземні торговельні мережі виходили з російського ринку, а на вітчизняному ринку працює ряд підприємств, що належать росіянам

27 березня 2022
Україна

Експерти прогнозують, як відновлюватиметься вітчизняна економіка після війни.

Росія, яка збожеволіла, завдала нашій країні величезних економічних збитків. Знищено безліч підприємств та інфраструктурних об'єктів. 

23 березня 2022
Україна

Експерти кажуть, що багато залежатиме від того, як зміниться структура української економіки

Незважаючи на те, що війна з Росією ще не закінчена, експерти вже зараз намагаються оцінити розмір збитків, щоб прикинути суми репарацій, які Москва заплатить за злодіяння Путіна, а також намагаються спрогнозувати, як розвиватиметься економіка України після перемоги над окупантами і реалізації аналога "плану Маршалла" для нашої країни.

21 березня 2022
Україна

Експерти кажуть, що найбільше шкодять чутки та паніка серед населення

Росія воює з Україною не лише за допомогою авіації, ракет, танків та артилерії, а й вкидаючи в інформпростір численні фейкові новини. І часто вони можуть шкодити економіці не менше, ніж вибухи ракет чи снарядів.

"Сьогодні" поговорили з експертами і дізналися, як фейкові новини впливають на споживачів та економіку.

1 / 17
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок