Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях

ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків в Україні. Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників фінансових ринків, які працюють в нашій країні.

TeleTrade є одним з ініціаторів створення саморегулюючої організації некомерційне партнерство «Центр регулювання позабіржових фінансових інструментів і технологій», а також членом Комісії з Регулювання Відносин Учасників Фінансових Ринків.

ЧЛЕНСТВО ГК TELETRADE У СРО НП «ЦРФІН»

Саморегулююча організація некомерційне партнерство «Центр регулювання позабіржових фінансових інструментів і технологій» (СРО НП «ЦРФІН») — саморегулююча організація в сегменті фінансових ринків.

Грунтуючись на багаторічному досвіді роботи і будучи зацікавленою у законодавчому регулюванні фінансових ринків, група компаній TeleTrade стала одним з головних ініціаторів і учасників створення СРО НП «ЦРФІН». У планах СРО НП «ЦРФІН»: розробка офіційних норм, стандартів і правил регулювання ринків, які орієнтовані на захист інтересів всіх його учасників і, в першу чергу, трейдерів. Учасники партнерства розподілені по групах, які відповідають їх основній діяльності та ступеню надійності.

ГК TeleTrade входить до групи А — постачальників послуг на фінансових ринках, що відповідають найвищим вимогам до стандартів діяльності та за розміром власного капіталу.

ЧЛЕНСТВО ГК TELETRADE В УЦРФІН

УЦРФІН є некомерційною асоціацією, яка об'єднує провідні компанії, що надають в Україні послуги по операціям на фінансових ринках.

Метою діяльності Асоціації є консолідація дій компаній-членів, спрямована на динамічний розвиток Форекс-ринку в Україні, удосконалення його нормативно-правового, а також технологічного забезпечення, впровадження загальних стандартів і правил поведінки Форекс-компаній на ринку, контроль за їх дотриманням, як членами Асоціації, так і іншими учасниками ринку. УЦРФІН сприяє своїм членам у представленні і захисті їх законних прав та інтересів в органах державної влади, дорадчих органах та бізнес-асоціаціях.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок