Прес-центр

Група компаній TeleTrade дотримується політики відкритості та максимально доброзичливих відносин зі ЗМІ. Ми усвідомлюємо всю важливість спілкування з вами, тому на будь-який інформаційний запит, що відповідає нашій компетенції, ви отримаєте оперативний та якісний коментар

Прес-секретар TeleTrade
Рулевская Дарья
Телефон: +38 (093) 656 15 25

Шановні колеги, журналісти!

Одним з основних завдань, які компанія TeleTrade вирішує протягом двох десятиліть, — формування фінансової культури, заснованої на зваженому підході до інвестування. З цією метою ми проводимо просвітницькі заходи та прес-тури для представників ЗМІ. Ми запрошуємо до ділової співпраці журналістів, які спеціалізуються на економічній тематиці, та пропонуємо вам максимальну інформаційну підтримку. Зареєструвавшись на нашому сайті, ви стаєте учасником програми медіапартнерства.

Програма містить наступні опції:

  • Можливість для журналістів відвідати чотири безкоштовних лекції в одному з партнерських консультаційних центрів, які відкриті у всіх регіонах України.
  • Запрошення в якості учасників прес-конференцій, прес-ланчів та прес-турів, організованих нашою компанією.
  • Безкоштовна участь в майстер-класах на фінансові теми від наших партнерів.
  • Для підготовки економічних оглядів ви можете скористатися професійною консультацією наших експертів.
Поставити запитання
Не более 1000 символов
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок