Індивідуальне навчання

Спілкуйтеся напряму з викладачем і зробіть свою торгівлю максимально ефективною.

Індивідуальне навчання

— це найбільш ефективна форма отримання знань про фінансові ринки. Незалежно від вашого рівня підготовки ви завжди будете займатися тільки тим, що вам дійсно цікаво і необхідно. Викладачі TeleTrade допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах трейдингу і досягти бажаного результату в торгівлі!

8 переваг індивідуального навчання трейдингу в TeleTrade:

1
Викладач присвячує 100%
свого часу тільки
вам
2
Ви самостійно
складаєте розклад
занять
3
Ви завжди можете отримати
зворотній зв'язок від
викладача
4
Програма навчання
будується на основі ваших
потреб
5
Інтенсивність занять
залежить тільки від вашої
успішності
6
Ви можете розвинути і довести
до досконалості будь-яку
навичку
7
Викладач допомагає
відразу виявити помилки і
недоліки
8
Ви отримуєте тільки ті
знання, які вам потрібні
Записатися на індивідуальне навчання Зараз
Менеджер зв'яжеться з вами, щоб докладно розповісти про деталі навчання і відповісти на всі ваші запитання.

Як проходить індивідуальне навчання?

Відразу після того, як ви запишетесь на навчання, з вами зв'яжеться наш менеджер і відповість на всі питання. Ви будете прикріплені до конкретного викладача, який виявить ваш рівень підготовки і запропонує різні варіанти навчальних програм. Після узгодження графіка занять ви зможете приступити до навчання.

Для трейдерів-початківців

На індивідуальних заняттях з викладачем ви розглянете теоретичні аспекти торгівлі на валютному ринку з конкретними прикладами на основі поточної ринкової ситуації. При цьому значний акцент буде зроблений на практичне відпрацювання отриманих знань і умінь. Викладачі TeleTrade допоможуть вам більш детально розібратися в будь-якій незрозумілій темі і довести ваші навички трейдера до досконалості.

Завдяки індивідуальному плану навчання ви зможете навчитися торгувати на валютному ринку без сторонньої допомоги і досягнете будь-яких поставлених цілей.

Викладач навчить вас:

  • самостійно торгувати на Форекс;
  • прогнозувати рух курсів валют;
  • керувати своїми коштами;
  • тримати свої емоції під контролем.
Для досвідчених трейдерів

Залежно від вашої мети викладачі TeleTrade можуть знайти і допомогти усунути вади вашої торгової стратегії, навчити новим навичкам торгівлі і показати невідомі вам точки входу в ринок. Ви попрактикуєтесь в застосуванні набутих знань на демо- або реальному рахунку під безпосереднім контролем свого викладача.

В результаті навчання ви зможете по-новому поглянути на ринок Форекс і розробити максимально ефективну торгову стратегію.
 

Викладач допоможе вам:

  • усунути помилки в вашій торгової стратегії;
  • освоїти нові види аналізу даних;
  • знайти нові точки для входу в ринок;
  • розробити прибуткову торгову стратегію.

Ви можете займатися:

В офісі
Спілкуйтеся безпосередньо з викладачем в одному з офісів партнерської мережі TeleTrade. Вся найважливіша інформація про ринок Форекс завжди буде у вас під рукою.
Онлайн
Виходьте на зв'язок з викладачем з будь-якої точки світу. Всі необхідні навчальні матеріали ви отримаєте по інтернету будь-яким зручним для вас способом.
Записатися на індивідуальне навчання Зараз
Менеджер зв'яжеться з вами, щоб докладно розповісти про деталі навчання і відповісти на всі ваші запитання.
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок