Як влаштований Рейтинг

Отримуйте прибуток від операцій на валютному ринку, не торгуючи самостійно!

ВИБІР ТРЕЙДЕРА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ У РЕЙТИНГУ

Рейтинг трейдерів будується на основі об'єктивних критеріїв та оновлюється щодня. Верхні позиції в ньому займають найбільш активні трейдери з максимальною прибутковістю. Чим вища позиція учасника Рейтингу, тим більша ймовірність успіху при копіюванні його угод. Будь-який інвестор може детально вивчити особистий профайл (анкету) кожного трейдера: фільтри та налаштування дозволяють легко знаходити потрібні дані і встановлювати пріоритети за конкретними параметрами (кількість балів, прибутковість за звітний період, активність, торгові інструменти, що використовуються, та ін.), не вдаючись до розрахунків складних формул і коефіцієнтів.

ЯК ВЛАШТОВАНИЙ РЕЙТИНГ

Ідентифікація трейдера в Рейтингу здійснюється за номером контракту, тому що саме по ньому система розпізнає рахунок, з якого буде здійснено копіювання. Ім'я та місцеперебування — факультативні і додаються до анкети за бажанням трейдера. Таким чином, для підключення до вибраного трейдера необхідно запам'ятати або записати номер його контракту — комбінацію латинських букв і цифр.

Трейдери «Синхронної торгівлі» є клієнтами або партнерами TeleTrade. При цьому кошти трейдера і інвестора відокремлені один від одного: інвестор при підключенні функції копіювання, не передає свої гроші в управління вибраному трейдеру. Копіювання означає автоматичне повторення на рахунку інвестора всіх операцій, автономно здійснених трейдером на його особистому торговому рахунку в режимі онлайн. Таким чином, інвестор може контролювати ситуацію: в будь-який момент відключити поточне копіювання, вибрати іншого трейдера або торгувати самостійно.

Безкоштовно
Поставити
запитання
Не более 1000 символов

Місце в Рейтингу визначається кількістю балів, які присвоєні трейдеру на поточну дату за підсумками звітного періоду (30, 21, 14, 7 днів). Бали перераховуються щодня, відповідно, і позиція трейдера в Рейтингу оновлюється щодня.

Розрахунок балів відбувається за формулою

Базова кількість балів нараховується на основі показників прибутковості і активності за кожен день звітного періоду з урахуванням коефіцієнта згасання. Бали за дні, віддалені від поточної дати, перераховуються з урахуванням понижуючого коефіцієнта.

Далі до бази застосовують додаткові підвищуючі і знижувальні коефіцієнти:

  • підвищувальний коефіцієнт за безперервність торгівлі протягом 7 днів, що передують поточній даті;
  • підвищувальний коефіцієнт за безперервне перебування в топ-10 Рейтингу протягом 7 днів, що передують поточній даті;
  • знижувальний коефіцієнт за втрати більше встановленого рівня (штраф за просідання).

На чому ґрунтується рейтинг

Турбота про інтереси інвестора. Рейтинг трейдерів будується на основі наступних критеріїв:

  • прибутковість;
  • активність торгівлі;
  • ймовірність просадки.

Верхні рядки рейтингу займають найбільш активні трейдери з максимальною прибутковістю і мінімальною просадкою за попередній період.

Прозорість. Формула ранжування рейтингу знаходиться у відкритому доступі — ви можете ознайомитися з нею, перейшовши за посиланням.

Окрім того, ви можете детально вивчити особистий профайл (анкету) кожного трейдера.

Ідентифікація трейдера в Рейтингу здійснюється за номером контракту, тому що саме по ньому система розпізнає рахунок, з якого буде здійснено копіювання. Ім'я та місцеперебування — факультативні і додаються до анкети за бажанням трейдера.

Зручність. Фільтри рейтингу дозволяють легко знаходити потрібні дані і встановлювати пріоритети за конкретними параметрами (кількість балів, прибутковість за звітний період, активність, торгові інструменти, що використовуються, та ін.), не вдаючись до розрахунків найскладніших формул і коефіцієнтів.

Безпека. Трейдери «Синхронної торгівлі» є клієнтами TeleTrade. При цьому кошти трейдера і інвестора відокремлені один від одного: інвестор при підключенні функції копіювання не передає свої гроші в управління обраному трейдеру.

Копіювання означає автоматичне повторення на рахунку інвестора всіх операцій, які трейдер здійснює автономно на особистому торговому рахунку в режимі онлайн.

Таким чином, інвестор може контролювати ситуацію: в будь-який момент відключити поточне копіювання, обрати іншого трейдера або торгувати самостійно.

Безкоштовно
Поставити
запитання
Не более 1000 символов
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок