Трейдер
Jack_Pott13
Ризик
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
  • Період
Вид графіка
Волатильність добової прибутковості
За весь час
4.89%
За 14 днів
2.61%
Просадка
Поточна просадка
0.72%
Максимальна просадка
86.12%
Profit
Максимальний денний прибуток
35.51%
Середній денний прибуток
1.96%
Збитки
Максимальний денний збиток
48.1%
Середній денний збиток
1.85%
Фактор відновлення
0.7
Коефіцієнт Шарпа
12.36
Основна інформація
Номер контракту
CJ-26913959
Тип рахунку
NDD
Комісія трейдера
5%
Trading tactics

I trade with a robot on the Forex market. I have a complete overview of what my robot is doing as I have the platform on 3 devices including my phone. The only manual transactions that I do, are the ones where I intervine in case the news or other outside sources move the market in a different way that the robot predicted. So that the robot can do it's job properly and uninterupted. One of my tactics is to grow slowly and securely, meaning that the volumes that I will be trading will grow in proportion to my balance.

Additional information

I found something that I love and I hyperfixated on it :)

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок