Словник термінів

Торговий план

Тактика і стратегія торгівлі в торговому плані

Як і в будь-якому іншому бізнесі, при торгівлі на ринку Форекс варто визначити для себе план дій і дотримуватися його пунктів. Головними пунктами такого торгового плану повинні бути:

1. Вибір валютних пар. Для якісного фундаментального і технічного аналізу не варто планувати торгівлю більше ніж на 2-3 валютних парах. В будь-якому випадку, трейдер не зможе контролювати безліч економічних показників і зіставляти дані.

2. Напрям торгів (тільки в одну сторону, або по черзі в різних напрямках). Якщо ставитися за мету максимізація прибутку, то варто переходити від аналізу великих таймфреймів до аналізу більш дрібних і формувати стратегію нарощування обсягів по тренду.

3. Цінова межа і умови здійснення угоди. Визначити можливі точки входу в ринок на основі обраної стратегії і чітко дотримуватися наміченого плану здійснення операцій. Не варто входити на ринок на одному передчутті або за порадою з інтернету.

4. Визначити цілі прибутку і максимально допустимий ризик по угоді. Завжди страхувати свої угоди стоп-лосс, щоб обмежити збитки при русі проти обраного напрямку.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок