Словник термінів

Кредитне плече

Кредитування трейдера

Важливим моментом при початку торгівлі є вибір кредитного плеча. Що значить кредитне плече на Forex? Кредитне плече — це співвідношення між особистими коштами трейдера і позиковими засобами, які надає брокер або дилінговий центр на спеціальних умовах. Саме використання кредитного плеча дозволяє торгувати на валютному ринку Форекс навіть тим трейдерам, у яких немає великих сум для здійснення операцій. Якщо розглянути на прикладі, то візьмемо вартість стандартного лота, яка становить 100 000 доларів США. Використання кредитного плеча 1:100 зменшує заставну суму, яка необхідна для здійснення угоди в 1 лот, в 100 разів.

Різні брокери пропонують різні варіанти кредитного плеча — від найменших 1:10 до дуже агресивних 1:1000. Велике кредитне плече дозволяє відкривати угоди великими лотами при невеликих сумах на рахунку, але це, в свою чергу, пов'язане з великими ризиками. Однак механізм надання позики через кредитне плече побудований таким чином, що трейдер не може втратити більше, ніж у нього є на рахунку. Щоб зменшити ризики при роботі на валютній біржі з великим кредитним плечем, необхідно чітко дотримуватися правил управління капіталом.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок