Словник термінів

Буферний рахунок

Буферний рахунок — це спеціальний рахунок для розрахунку комісії Майстра (проекту «Майстер-Інвест»), який належить компанії TeleTrade. Комісія з прибуткових операцій попередньо нараховується на буферний рахунок, після чого вона коригується з урахуванням збиткових угод. Остаточне нарахування комісії Майстру відбувається в кінці розрахункового періоду. Якщо всі угоди були прибутковими, то комісія повністю перераховується Майстру. Якщо частина угод була збитковою, то база для розрахунку комісії зменшується на величину збиткових угод, а частина, що залишилася раніше перерахованою в буферний рахунок комісії не перераховується Майстру, а повертається назад на «Інвест-рахунок». Якщо загальним підсумком угод за розрахунковий період є збиток, то сумарний результат за збитковими угодами опиняється за цей період більше, ніж сумарний результат по прибутковим операціях за той же розрахунковий період, то комісія Майстру не нараховується, а на «Інвест-рахунок» повертається вся попередньо перерахована за цей період в буферний рахунок комісія з усіх прибуткових операцій.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок