Книги та відеоматеріали про Форекс

Використовуйте навчальні матеріали по Форекс, підготовлені експертами компанії TeleTrade, для самостійного вивчення фінансових ринків.

Forex – це просто. Самовчитель

  • Автор:Ірина Каверіна
  • Рік видання:2016
  • Формат видання: 60х90/16. 14,5 д.а.
  • Кількість сторінок:232 сторінки + електронний курс

У виданні ви знайдете докладний опис всіх найважливіших процесів, з якими зустрічаються трейдери-початківці: відкриття торгового рахунку, ключові поняття і терміни, основні принципи і системи торгівлі, процес укладання угод, технічний аналіз, а також унікальні поради і рекомендації, що базуються на багаторічному досвіді автора.

Відгуки

13.09.2018
Отримав те, чого й чекав: якісна фінансова література з доступно викладеним матеріалом, реальними прикладами і всілякими графіками.
Дмитро
13.09.2018

Книга написана простою мовою, в ній наводиться багато кумедних випадків з життя автора, тому читається легко і дуже швидко!

Павло
Замовити навчальні матеріали
Не более 1000 символов
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок