Котирування

Курс нафти WTI - онлайн графік котирувань

Продаж
Купівля
Зміни (%)
Дата/час (GMT 0)

Новини по темі

 • 27.07.2022 09:00
  WTI подскочила до отметки $96, так как Саудовская Аравия намерена поднять цену на нефть до рекордного уровня

  Найдя покупателей чуть выше порога в $94, цены на WTI уверенно восстанавливаются на фоне умеренно позитивных настроений в отношении рисков и сообщений о том, что Саудовская Аравия рассматривает возможность повышения цены на нефть до рекордного уровня.

  Главный мировой экспортер нефти Саудовская Аравия рассматривает возможность повышения цены на свою нефть в Азии до рекордного уровня в сентябре, несмотря на слабый физический спрос.

  Согласно исследованию Bloomberg, "ожидается, что Саудовская Аравия установит цену на свою нефть марки Arab Light для Азии с доставкой в $10,80».

  На следующей неделе Saudi Aramco опубликует официальные отпускные цены на сентябрь. Рассматриваемый рост цен на нефть может указывать на потенциальный переломный момент для рынка.

  Несмотря на недавний подъем цен на черное золото, дальнейший рост кажется маловероятным до тех пор, пока не будет озвучено решение ФРС о повышении процентной ставки (возможно, на 75 базисных пунктов). Кроме того, опасения по поводу рецессии из-за обострения европейского газового кризиса, карантина в Китае и ужесточения мер мировых центральных банков также ограничивают рост цен на американскую нефть.

  На момент написания WTI торгуется на уровне $95.50, с дневным снижением -0.75%  от $95.88 (дневные максимумы).

  WTI: технические уровни для рассмотрения

   

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок