Котирування

Курс австралійського Долара до новозеландського долара - онлайн графік котирувань AUD / NZD на Форекс

Продаж
Купівля
Зміни (%)
Дата/час (GMT 0)

Новини по темі

 • 18.07.2022 16:21
  Анализ цен AUD/NZD: консолидация ниже уровня 1.1100 в преддверии заседания РБА
  • AUD/NZD продолжает консолидироваться возле 20- и 55-дневной SMA.
  • Среднесрочное бычье ралли встречает сопротивление на уровне 1,1100.
  • ключевое событие: заседание РБА во вторник.

  Кросс AUD/NZD продолжает консолидацию ниже 1.1100. Область 1.1100 ограничивает потенциал роста. Прорыв выше должен укрепить австралийский доллар, и первоначально целью будет 1.1150, а затем тест 1.1180.

  20- и 55-дневные простые скользящие средние держатся во флэте возле текущей цены, отражая то, как кросс торговался в течение последних тридцати дней. Технические индикаторы не дают четких  сигналов, на них также повлияло недавнее ценовое действие.

  С другой стороны, консолидация ниже уровня 1.1000 должна нацелить на линию восходящего тренда на уровне 1.0970. Прорыв ниже откроет двери для новых потерь, первоначально до 1.0950 (20-недельная SMA). Пробой 1.0920 станет более серьезным медвежьим знаком, нацеливающим на 1.0800.

  В то время как между линией восходящего тренда и областью 1.1100 волатильность AUD/NZD, вероятно, останется ограниченной. Во вторник Резервный банк Австралии объявит свое решение по монетарной политике, и это событие может вызвать резкие движения в кроссах с AUD.

  Дневной график AUD/NZD

  AUDNZD daily chart

   

   

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок