Котирування

Графік і котирування пари CON

Продаж
Купівля
Зміни (%)
Дата/час (GMT 0)

Новини по темі

 • 18.07.2022 05:37
  У Китая достаточно монетарных инструментов для изменений во втором полугодии – Economic Daily

  "Монетарная политика Китая имеет достаточно пространства и инструментов, чтобы справиться с любыми новыми вызовами во второй половине года", – говорится в сегодняшней редакционной статье Economic Daily.

  Основные тезисы

  • Еще есть место для снижения коэффициента резервных требований, так как средневзвешенный коэффициент резервирования депозитов финансовых учреждений в настоящее время составляет 8.1%.
  • Между тем, валютный рынок стал более устойчивым благодаря более стабильным трансграничным потокам капитала, так как участники рынка более адаптированы и терпимы к взлетам и падениям юаня, что обеспечивает лучшую основу для противостояния внешним потрясениям.
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок