• Головна
  • Про компанію
  • Новини
  • Клієнти TeleTrade з 12 лютого 2022 зможуть торгувати CFD на криптовалюти цілодобово без вихідних на торгових рахунках STD та NDD MT4
Новини
7 лютого 2022, 08:56

Клієнти TeleTrade з 12 лютого 2022 зможуть торгувати CFD на криптовалюти цілодобово без вихідних на торгових рахунках STD та NDD MT4

З 12 лютого 2022 міжнародний брокер TeleTrade запускає цілодобову торгівлю без вихідних для всіх CFD на криптовалюти. Нові можливості доступні клієнтам, які використовують на MT4 торгові рахунки STD та NDD.

Також встановлено періоди планових технічних перерв у торгівлі CFD на криптовалюти: в неділю з 03:04 до 03:19 та з 22:00 до 22:05 за часом торгового сервера.

Звертаємо увагу, що постачальники ліквідності також можуть здійснювати технічні перерви в суботу та неділю. TeleTrade завчасно повідомлятиме своїх клієнтів про додаткові технічні перерви, ініційовані постачальниками ліквідності.

Торгуйте криптовалютами в режимі 24/7, щоб отримати ще більше прибутку!

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок