Новини
15 січня 2021, 13:02

Cкорректировано время торговых сессий по CFD на индекс AUS200 25 и 26 января 2021 года

Уважаемые клиенты!

25 и 26 января 2021 года в Австралии отмечается национальный праздник День Австралии, в связи с чем изменено время работы региональных биржевых площадок.

25 января 2021 года торговая сессия по CFD на индекс AUS200 откроется в 02:00 и завершится в 7:30 по времени UTC+2.

26 января 2021 года торговая сессия по CFD на индекс AUS200 откроется в 8:10 и завершится 23:00 по времени UTC+2.

Настоятельно рекомендуем вам руководствоваться меню «Спецификации» в торговой платформе для получения актуальной информации об особенностях торговых сессий. Представленные в таблице данные могут быть скорректированы.

Желаем вам успешной торговли!

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок