Новини
15 листопада 2020, 11:00

26 РОКIВ TLETRADE

Сьогодні разом з нашими клієнтами, партнерами і співробітниками ми відзначаємо 26-річчя заснування бренду TeleTrade.

З року в рік TeleTrade робить все, щоб кожен інвестор або трейдер, використовуючи наш сервіс, отримував максимальну користь і тільки позитивні емоції.

Всі ми знаємо, що торгівля та інвестиції на фінансових ринках – це досить складна діяльність. І ми, зі свого боку, забезпечуємо необхідний рівень якості, при якому ви можете в будь-який момент, навіть у складній ситуації, отримати професійну допомогу, підтримку, грамотну пораду від наших експертів.

В цей день, подумки звертаючись до кожного з вас, ми щиро дякуємо: клієнтам і партнерам – за довіру, за багаторічну і плідну співпрацю, нашим співробітникам – за прихильність корпоративним принципам і цінностям компанії.

Всі разом ми щодня створюємо TeleTrade, укладаючи угоди на фінансовому ринку, інвестуючи, забезпечуючи бездоганний сервіс.

Дякуємо всім вам!

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок