Новини
13 лютого 2018, 14:52

ГК "TeleTrade" - генеральний партнер благодійного вечора від проекту "Допоможи"

Десятирічний Артем Каіша страждає на гостру форму мієлобластного лейкозу. Дитині поставили страшний діагноз ще в 2016-му. Цілий рік, Артем і його сім'я намагались побороти недугу і практично досягли заданої мети. Але, в 2017-м стався рецидив, і зараз дитина потребує термінової операції з трансплантації кісткового мозку. Врятувати життя дитини може спеціалізована турецька клініка. Для оплати донорства і самого оперативного втручання потрібно $ 135 тисяч. Сім'я Каіша була змушена звернутися за допомогою до міжнародного проекту "Допоможи".

ГК "TeleTrade" не змогла залишитися осторонь і стала генеральним партнером благодійного вечора допомоги Артему Каішу в Одесі. Гостями масштабного благодійного балу стали зірки шоу-бізнесу, підприємці та громадські діячі. На заході були присутні представники різних ЗМІ. Все робилося для того, аби привернути максимум уваги громадськості до допомоги Артему. Завдяки спільним старанням, благодійний вечір приніс значну фінансову допомогу родині хлопчика. Не залишайтеся осторонь! Чужого горя не буває.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок