Новини
12 лютого 2018, 10:22

В столиці покращують фінансову грамотність населення

Покращувати фінансову грамотність населення - головне завдання Центру Біржових Технологій міста Київ. Фахівці компанії, в рамках спеціалізованого семінару, навчили присутніх управлінню особистими фінансами і вибору коректної форми оподаткування. На наступному етапі заходу, консультанти ЦБТ розповіли про те, як правильно вкладати гроші для того, щоб убезпечити власні фінансові заощадження і отримати, при цьому, гарний прибуток.

Слухачі дізналися про ключові особливості фондових ринків, а також, про акції найперспективніших компаній сьогоднішнього дня. На семінарі були присутні представники різних вікових груп, статі та фінансового становища. Незважаючи на це, кожна людина отримала цінну практичну інформацію, яку може використовувати в повсякденності.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок