Новини
12 лютого 2018, 10:13

В Чернівцях відзначили випускників курсу "Аналіз і торгівля на фінансових ринках"

7 лютого, в Центрі Біржових Технологій міста Чернівці, вручали сертифікати випускникам курсів теоретичної і практичної підготовки за програмою "Аналіз і торгівля на фінансових ринках". Впродовж 10 занять, слухачі, під керівництвом досвідчених фінансових консультантів, навчилися біржовій торгівлі, яка дозволить їм отримувати стабільний заробіток на фінансових ринках. Програма навчання адаптована під торгівлю усіма видами фінансових інструментів: валютами, акціями, сировиною та криптовалютами, а також дозволяє за короткий строк отримати торгову стратегію, яка враховує темперамент і особливості учня.

Усі випускники високо оцінили отримані знання і практичний досвід торгівлі, оскільки вони навчилися вести бізнес "в ноутбуці", де немає конкуренції і можна отримувати прибуток з першого дня. Найбільш успішний, за результатами торгівлі на навчанні, випускник отримав заслужений приз - додаткові кошти на свій торговий рахунок. Центр Біржових Технологій в місті Чернівці чекає всіх, хто бажає приєднатись до світу трейдингу і отримати фінансову незалежність!

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок