Трейдер
Tsfo-invest Центовый счет
Ризик
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
  • Період
Вид графіка
Волатильність добової прибутковості
За весь час
3.46%
За 14 днів
1.49%
Просадка
Поточна просадка
1.08%
Максимальна просадка
32.39%
Доходність
Максимальний денний прибуток
27.39%
Середній денний прибуток
1.8%
Збитки
Максимальний денний збиток
16.64%
Середній денний збиток
1.12%
Фактор відновлення
7.66
Коефіцієнт Шарпа
71.74
Основна інформація
Номер контракту
SPA-26543801
Тип рахунку
NDD Cent
Комісія трейдера
30%
Trading tactics

Счет находится под управлением трейдера. Только самостоятельная торговля.Торговая стратегия базируется на анализе реальных и тиковых объемов с Чикагской Товарной Биржи (CME), кластерном анализе , на наборе с зонами маржинального обеспечения и классическом методе технического анализа. На некоторых кросс-курсах используется разработанная индивидуальная торговая стратегия, основанная на индикаторном анализе. Риск закладываемый в сделку не превышает 5%. Максимальный риск на депозит 25%. The account is managed by a trader. Only independent trading.The trading strategy is based on the analysis of real and tick volumes from the Chicago Mercantile Exchange (CME), cluster analysis , a set with margin support zones and the classical method of technical analysis. Some cross-courses use a developed individual trading strategy based on indicator analysis. The risk included in the transaction does not exceed 5%. The maximum risk on the deposit is 25%. Важно !!!!Работа ведется на центововом счете. Для соблюдения мани менеджмента рекомендуемаяминимальная сумма для подключения 300$ Important !!!!The work is carried out on a cent account. To comply with money management, the recommended minimum amount for activation is$300

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок