Словник термінів

Валютні пари

Валютна пара — інструмент ринку

Валютні пари на Forex є головними торговельними інструментами, які являють собою співвідношення двох національних валют на ринку Форекс. Будь-яка валютна пара складається з базової валюти, що стоїть на першому місці, і валюти котирування. Базова валюта — це валюта, яка продається або купується за другу валюту в парі. Валютні пари позначаються назвами валют, які в них входять.

Що таке валютна пара? Наприклад, у валютній парі EUR/USD, європейська валюта виступає товаром, а американський долар — грошима. Значення валютної пари на даний момент часу вказує скільки треба віддати доларів США за один євро. Так само розглядаються і всі інші пари.

Найбільш ліквідними і головними є валютні пари за участю долара США, оскільки саме за такими інструментами відбувається три чверті всіх угод. Валютні пари без участі американського долара називаються крос-курсами. Їм властиві великі різниці між купівлею і продажем (спред), оскільки в таких валютних парах спочатку першу валюту переводять у долари, а потім вже долари в другу валюту.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок