Словник термінів

Учасники фінансових ринків

Хто бере участь у роботі фінансових ринків?

Учасників фінансових ринків за своїми функціями і сферами діяльності можна розділити на три категорії:

1. Позичальники — це учасники ринку, такі як держава, включаючи муніципальні влади, що займає кошти на поточні суспільні витрати; компанії, що залучають гроші для свого розвитку і підтримки поточної ліквідності; приватні особи і домогосподарства, що використовують іпотеку, автокредити та інші види позик.

2. Ще однією категорією учасників фінансових ринків є кредитори. У сучасній світовій економіці — це, насамперед, приватні особи, які розміщують свої кошти в банках, беруть участь в інвестиційних фондах або купують цінні папери безпосередньо, вкладають гроші в пенсійні фонди. Рідше кредиторами виступають організації, що інвестують свої вільні залишки грошей на рахунку в ті чи інші фінансові інструменти. В умовах відносно ринкової економіки інвестором також може виступати держава та її структури.

3. Третя категорія учасників фінансових ринків — це посередники, тобто ті, хто забезпечують зв'язок і взаємодію між позичальниками і кредиторами. Це в першу чергу банки і професійні учасники ринку цінних паперів — брокерські, дилерські, керуючі компанії (створюють пайові та акціонерні інвестиційні фонди). Крім того, аналогічну посередницьку функцію по акумуляції та розміщенню коштів виконують пенсійні фонди і страхові компанії.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок