Словник термінів

Трейлінг стоп

Трейлінг стоп — рух за ціною

Це ще одна назва ковзного стопа і має два значення:

1. Це алгоритм управління відстроченим наказом, при якому останній виставляється лише після зміни поточного валютного котирування на величину трейлінг стопа. Використовується в ділінговій платформі МетаТрейдер.

2. Стоп-наказ, який встановлюється на певній відстані від поточної ціни. При русі ціни в сторону підвищення прибутку, наказ рухається за нею. Якщо ж ціна йде на зниження — наказ залишається нерухомим. Тактика подібного роду дозволяє зростати прибуткам і обмежує збитки.

Трейлінг стоп корисний при сильному тренді, а також в ті моменти, коли трейдер не має можливості здійснювати контроль за своїми відкритими позиціями. Використовується для збереження прибутку. Слід зазначити, що трейлинг стоп працює на стороні трейдера тільки при з'єднанні терміналу з сервером брокера. У всіх інших випадках застосовується стоп-лосс.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок