Словник термінів

Трейдинг

Трейдинг — процес отримання прибутку

Якщо розглядати це поняття в самому широкому сенсі, то слово «trading» означає «торгівля». По суті, трейдинг — це процес купівлі-продажу чого-небудь. На цьому, мабуть, широкий зміст цього поняття закінчується. На сьогоднішній момент під трейдингом розуміється процес торгівлі на фінансових ринках. Тобто, вчинення будь-яких торгових операцій на фінансових ринках з метою отримання прибутку або збереження грошових коштів.

Трейдинг можна прирівняти до власного бізнесу, оскільки тут все залежить тільки від особистих знань, здібностей і навичок, які, в свою чергу, залежать від завзяття та руху до поставленої мети. Тут трейдер сам приймає рішення і тільки він за них відповідає. Тільки розглядаючи трейдинг, як свій бізнес, можна дійсно досягти успіху.

 

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок