Словник термінів

Трейдер

Трейдер – працівник валютного ринку

Термін трейдер походить від англійського "to trade" — торгувати. Тобто це людина, яка торгує. Оскільки це слово використовується стосовно до фінансових ринків, то і торгує він фінансовими інструментами: валютою, акціями, ф'ючерсами, сировиною і т. д. Таким чином, трейдером можна назвати будь-кого, хто бере участь в торгівлі на фінансових ринках.

Здебільшого, робота трейдера нічим не відрізняється, наприклад, від роботи магазину одягу. Власник магазину і трейдер вирішують ті ж питання: чим зараз вигідно торгувати, що користується попитом з боку покупців, коли вигідно закуповувати товар, щоб отримати максимальний прибуток від його продажу. Тобто не варто продавати пуховики влітку, а закуповувати їх взимку, оскільки в такому випадку прибуток від продажів буде мінімальним.

Раніше у своїх рішеннях трейдерам доводилося більше покладатися на чутки і публікації в газетах, самим креслити графіки котирувань і виконувати багато іншої технічної роботи. Сьогодні, з появою комп'ютерів та інтернету, трейдер ринку Форекс може отримувати повну інформацію, не виходячи з дому, а комп'ютерні програми позбавили його від необхідності креслити графіки зміни ціни:

— дані про фінансовий стан окремих країн, галузей і компаній, необхідні для фундаментального аналізу, публікуються на сайтах одразу після їх виходу;

— комп'ютерні програми (термінали) не тільки будують графіки, але і дозволяють наносити на них інструменти для технічного аналізу;

— завдяки інтернету, накази трейдера на ринку виконуються практично миттєво, незалежно в якій частині світу ви знаходитесь.

— розвиток фінансових ринків дозволяє стати трейдером кожному, навіть з невеликим стартовим капіталом.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок