Словник термінів

Таймфрейм (англ. time-frame)

Часовий період торгівлі

Це період часу, який використовується для побудови графіка руху ціни і визначає масштаб всього цінового графіка. Існують стандартні таймфрейми в біржових терміналах: 1, 5, 15, 30 хвилин, 1, 4 години, 1 день, 1 тиждень, 1 місяць. Якщо взяти тип графіка японських свічок, то, залежно від обраного таймфрейма, кожна нова свічка буде з'являтися через цей період часу, а її низ і верх будуть показувати мінімум і максимум ціни на цьому періоді (таймфреймі).

Кожен з таймфреймів має свої особливості. Великі періоди дають можливість аналізувати довгострокові тенденції ринку за тривалий період часу. Наприклад, тижневий графік (кожна свічка формується 1 тиждень) може показати цінову динаміку за п'ятирічний період, а місячний графік — за період в 20 років. Це дозволяє трейдерам аналізувати рух ринку з погляду довгострокових перспектив і отримувати більш об'єктивні дані для технічного аналізу. Більш дрібні таймфрейми призначені для точного аналізу поведінки ціни та її реакції на вихід новин і публікації економічної статистики.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок