Словник термінів

Спред

Спред, як основний заробіток брокера

Під цим поняттям мається на увазі різниця між ціною покупки (бід) і продажу (аск) валюти, яка вимірюється в пунктах. За своєю суттю — це банківська маржа, яка визначає ліквідність ринку. Чим менше спред, тим більша ліквідність. Мається на увазі, що якщо ринок по якомусь інструменту насичений угодами і торги по ньому проводяться часто і великими обсягами, то спред виставляють мінімальний через частоти здійснення операцій.

Що таке спред на Форекс можна розглянути на простому прикладі, то кожен стикався з обміном валюти в звичайному обмінному пункті або банку. Завжди є для кожної валюти ціна продажу і ціна покупки. Ця різниця в ціні і є спред на Форекс. Одну й ту ж валюту можна купити за однією ціною, а продати за нижчою. Для трейдера спред стягується кожен раз при здійсненні угоди. Це комісія, яку отримує брокер за операцію з валютою з боку трейдера, і є основною прибутком від діяльності.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок