Словник термінів

Реальний рахунок на Форекс

Реальний рахунок — реальні гроші

Реальний торговий рахунок — це грошовий депозит для торгівлі на валютному ринку Форекс, він відкривається трейдером в брокерській компанії або дилинговому центрі, які виступають посередниками для виходу на валютний ринок. Відкриття такого рахунку має на увазі внесення особистих коштів на депозит з метою здійснювати операції з купівлі або продажу валют на ринку Форекс.

Як і при відкритті демо-рахунку, вибирається зручне для трейдера кредитне плече і тип рахунку. Типи рахунків бувають досить різні і визначаються в основному кожним конкретним брокером, але по своїй суті вони практично не відрізняються. Це реальні гроші, за які можна купувати валюту і отримувати прибуток за умови її подорожчання з плином часу.

Як правило, реальний рахунок відкривається після реєстрації особистого кабінету у брокера, перевіряється справжність документів трейдера для того, щоб при виведенні зароблених грошей не виникало питань. Реальний рахунок можна поповнювати різними способами і в кожного брокера є свій набір пропозицій. Найбільш популярним є поповнення через банківську карту, оскільки на неї ж і можна буде виводити гроші.

 

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок