Словник термінів

Пункт

Мінімальний крок котирування

Пункт Форекс — це мінімальний рух на графіку валютної пари. Як правило, 1 пункт на ринку Форекс складає 0,0001 одиниця базової валюти, але може і складати 0,01 для валют з декількома цифрами в цілій частині, наприклад для USD/JPY. Деякі брокери надають значення пункту, яке дорівнює 0,00001, — мова йде про п'ятизначні котирування, які входять в ужиток в останні роки.

Один пункт завжди відповідає грошовому еквіваленту. Вартість пункту прямих котирувань на ринку Форекс вираховується за стандартною формулою: розмір лота множиться на розмір пункту. Наприклад, вартість пункту для основної валютної пари EUR/USD розраховується так: 100 000 * 0,0001 = 10 доларів.

Таким чином, при відкритті угоди обсягом 1 стандартний лот вартість 1 пункту становитиме 10 доларів. Наприклад, якщо прибуток складе 100 пунктів, трейдер заробить 1000 доларів, а при спрацьовуванні стоп-наказу на рівні 20 пунктів з рахунку буде списано 200 доларів. Для валют зі зворотним котируванням і крос-курсів розрахунок вартості пункту проводиться трохи інакше.

Крім поняття пункту, існує також і такий термін, як "піпс". Для трейдерів валютного ринку Форекс вони мають однаковий зміст. Розрізняють пункт і піпс тільки трейдери фондового ринку, оскільки у них мінімальна зміна ціни становить 1 цент — це і є піпс, але при цьому пункт становить 100 таких піпсів, тобто 1 долар.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок