Словник термінів

Просадка

Втрати неминучі, але прогнозовані

Поняття просадки має на увазі плаваючий або реальний збиток на торговому рахунку трейдера, який виражається в цифрах або відсотках. Спочатку просадка виражається як втрата, яка не відбулася, але при закритті збиткової позиції — сума просадки списується з рахунку. Якщо просадка досягає 100%, то це означає повну втрату депозиту.

Оскільки не існує стратегії, яка дає тільки позитивні результати по всіх угодах, то відсоток просадки закладений у кожній з них. За рівнем просадки методи торгівлі можна розділити на консервативні (10-15%) і агресивні (до 50%).

Для аналізу торгівлі трейдери часто використовують поняття максимальної і відносної просадок. Різниця між ними полягає в одиницях обчислення. Таким чином, максимальна просадка визначається в грошовому еквіваленті, а відносна — в процентах. Максимальна просадка відображає втрати на поточний момент часу. У разі перевищення величини просідання допустимого максимуму, трейдер може вивести свої кошти після сплати встановленого штрафу. Що стосується відносної просадки, то вона дозволяє визначити відстань до повної втрати депозиту. Чим вище показник відносної просадки, тим вища загроза втрати депозиту.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок