Словник термінів

Маржинальна торгівля

Спочатку купуємо, а потім продаємо

Маржинальна торгівля — це вчинення правочинів і торгових операцій на наданому брокером або дилінговим центром кредитному капіталі. Така торгівля передбачає певну заставну суму, яка буде виступати забезпеченням кредиту. При закритті позиції, фінансовий результат розраховується як різниця між ціною купівлі та продажу активу, повернення заставної суми відбувається з урахуванням збитку або прибутку.

Варто відзначити, що реальної поставки фінансових коштів при маржинальній торгівлі насправді немає. Для угод, що мають спекулятивний характер, об'єкт торгівлі сам по собі не цікавий. Досить просто мати можливість здійснення торгових операцій, наслідком чого є отримання доходу від коливань курсів валют.

Особливістю такої схеми є те, що вона передбачає обов'язкове проведення протилежних операцій на однаковий обсяг валюти з різницею в часі. Тобто, якщо першою операцією була покупка, то через деякий час очікується її продаж - і навпаки.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок