Словник термінів

Максимізація прибутку

Заробити більше, ніж втратити

Максимізація прибутку — це головне завдання для всіх трейдерів, але кожен намагається досягти її різними шляхами. Самим головним правилом для досягнення максимізації прибутку є, відповідно, мінімізація збитків. Тобто, навіть якщо трейдер не завжди закриває свою позицію в найвигідніший момент, але по ходу просування в прибуткову зону обмежує свої можливі від розвороту втрати — тим самим, він намагається максимізувати прибуток. Звичайно, з досвідом роботи приходить і майстерність витягувати максимальний прибуток від кожної угоди.

Ще одним способом максимізації прибутку є метод нарощування позицій в довгостроковому русі ціни. Мається на увазі, що якщо визначився тренд і відкрита перша позиція, то не варто її закривати, а перевести в беззбиткову і, дочекавшись завершення корекції наростити першу позицію додатковим обсягом. Таким чином, враховуючи хвильовий рух ринку, можна максимізувати прибуток, але при цьому не варто забувати про обмеження втрат.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок