Словник термінів

Лоти

Лот, як порція валюти на ринку

Це обсяг валюти, який застосовується на ринку Форекс для здійснення операцій з купівлі або продажу з використанням кредитного плеча. Для зручності стандартний лот прийнято прирівнювати до 100 000 одиниць базової валюти. Наприклад, 1 лот валютного інструменту USD/JPY дорівнює 100 000 американських доларів, а у валютній парі EUR/USD – 1 лот дорівнює 100 000 євро.

Поняття лота використовується тільки в роздрібному варіанті ринку Форекс. У практиці міжбанківської торгівлі лоти не використовують, оскільки банки мають можливість купувати і продавати будь-яку кількість базової валюти за вартістю тої, яка котирується.

Для зручності торгівлі багато брокерів надають своїм клієнтам можливість торгувати міні лотом (0.1 лота — 10 000 одиниць валюти) і мікро лотом (0.01 лота — 1000 одиниць валюти). Такий підхід дозволяє інвесторам максимально мінімізувати свої ризики в торгівлі, але в той же час, істотно зменшує прибуток по операціях.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок