Словник термінів

Котирування

Скільки коштують гроші?

Під терміном котирування мається на увазі ціна одиниці однієї валюти (базової) по відношенню до іншої (яка котирується). Котирування валют на ринку Форекс завжди є подвійними, тобто складаються з ціни покупки базової валюти та її продажу. Якщо розглянути на простому прикладі, то це точно так, як в будь-якому обмінному пункті валют: будь-яку з грошових одиниць можна купити по одній ціні, але продати її можна по інший. Таким чином, якщо котирування для валютної пари EUR/USD становить 1.3650-1.3653, то це вказує на те, що євро можна купити за 1.3653 американських доларів, а продати по 1.3650.

Котирування валют постійно змінюються в режимі реального часу, оскільки ціни на валюти формуються на підставі попиту і пропозиції. Саме тому трейдери мають можливість заробити, купуючи або продаючи певні валюти, щоб через деякий час продати після підвищення курсу або навпаки.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок