Словник термінів

Дилінгові зали

Колективна робота трейдерів

Кожен брокер або дилінговий центр спеціально для своїх клієнтів-трейдерів і своїх же трейдерів-професіоналів обладнають дилінгові зали. Головна особливість таких залів полягає в тому, що саме там є можливість повністю віддатися трейдингу. Поруч працюватимуть професіонали, які спільно приходять до певної думки і таким чином складають план своїх операцій.

Також в дилінговому залі завжди є можливість обговорити ситуацію, поставити запитання, проконсультуватися в певний момент і отримати допомогу у прийнятті важливого рішення. Особливо така робота в дилінгових залах дуже корисна починаючим трейдерам. Присутність в такій обстановці ефективно відбивається на результативності, продуктивності, дисципліни і якості здійснюваних операцій. Саме в цьому і полягає головна особливість дилінгових залів, в порівнянні з домашнім трейдингом. Крім цього, дилінгові зали оснащені технічно, туди надходить важлива інформація і вона тут же аналізується трейдерами для прийняття рішень. З часом такий досвід стане безцінним в особистому торгівлі.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок