Словник термінів

Демо-рахунок

Демо-рахунок – торгівля віртуальними грошима

Демо-рахунок - це скоріше жаргонне поняття, яке має на увазі демонстраційне програмне забезпечення, що використовується брокером або дилінговим центром з метою навчання своїх клієнтів перед роботою з реальними грошима. Демо-рахунок на Форекс включає в себе програму-термінал і віртуальну суму грошей. Таким чином, клієнт на стадії навчання має можливість звикнути до ринку, здійснювати операції з купівлі та продажу валюти не ризикуючи при цьому своїми коштами.

Відкриття демонстраційного рахунку вважається найоптимальнішим шляхом для початку роботи на валютному ринку, оскільки дає можливість оцінити свої знання, перевірити торгову стратегію і виробити свою методику торгівлі. Єдиним недоліком віртуального рахунку є психологічний фактор. Коли мова йде про реальні гроші, у багатьох трейдерів виникає паніка навіть при малих просадках і таким чином відбувається відхід від вибудованої і перевіреної стратегії, що загрожує втратою вкладених коштів.

Основні переваги демо-рахунку Форекс:

- можливість вивчити торгівельну платформу — навчитися відкривати/закривати позиції, виставляти накази;

- розуміння ринкової ситуації, навчання основам аналізу;

- втрата страху перед торгівлею на Форекс – ринок і його процеси стають ближче та зрозуміліше.

Відкрити навчальний рахунок досить просто. Треба всього лише встановити програму-термінал і обрати опцію «Відкрити рахунок». Слід врахувати, що віртуальний рахунок потрібно відкривати на таку суму і з таким кредитним плечем, з якими в майбутньому плануєте працювати на реальному рахунку.

У добросовісних брокерів, наприклад, брокера TeleTrade, демо-рахунок абсолютно не відрізняється від реального, оскільки котирування точно збігаються і немає різниці в часі і курсі валют.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок