Словник термінів

Форекс брокер

Хто такий брокер і що він робить?

Під терміном брокер мається на увазі компанія, яка здійснює від імені клієнта торговельні операції за певну винагороду. Фактично, це компанія посередник. Головними послугами, які надає брокер на ринку Форекс, є:

1. Торгова платформа (термінал), за допомогою якої трейдери можуть входити на ринок і укладати угоди.

2. Кредитне плече, яке передбачає співвідношення між особистими коштами трейдера і позиковими на певних умовах.

3. Інформаційна та технічна підтримка. Тобто, брокер валютного ринку надає максимум інформації щодо подій у світовій економіці, статистичні дані країн, результати міжнародних зустрічей та багато іншої корисної для трейдера інформації. Технічна підтримка включає в себе індикатори, сигнали і аналіз ринку від провідних аналітиків і експертів.

Forex брокерів можна розділити на дві основні категорії: маркет-мейкери та ECN брокери валютного ринку.

Дізнатися визначення термінів

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2024. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введите запрос
Зворотний дзвінок